Skip to main content

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar tikrai 7,000€ eurų mėnesinis uždarbis yra realus?

Tikrai taip. Toks web modelio mėnesinis uždarbis yra realus ir pasiekiamas įgijus darbo patirties. Visada dirbame ties darbo rezultatų bei pelno gerinimu, todėl pelnas auga reguliariai, nesvarbu koks Jūsų mėnesinis uždarbis.

Ar web modelio darbas yra saugus?

Siekiant apsaugoti mūsų darbuotojų bei bendradarbių konfidencialumą, visi darbuotojai yra apsaugoti vidinė saugos platformą „Saugumas“ šios vidinės sistemos paskirtis yra apsaugoti asmeninę informaciją bei tapatybė. Visi darbuotojai yra apsaugoti DMCA.com Protection Status DMCA apsauga. Taip pat pasitelkus dirbtinį intelektą pastoviai skanuojamas internetas. Mūsų darbuotojai yra maksimaliai apsaugoti. Daugiau apie saugumą skaityti puslapyje – Saugumas.

Kaip skaičiuojamas modelio uždarbis?

Uždarbis priklauso nuo to kiek pinigų web modelio žiūrovai sumoka web modelių pasirodymų metu. Prie uždarbio taip pat pridedama suma gauta už išankstinės ar kitos medžiagos pardavimą.

Ką privalau padaryti prieš pradedant dirbti?

Pirmiausia turite užpildyti web modelio įdarbinimo anketą, kad galėtumėme įvertinti Jūsų potencialą atsižvelgiant į Jūsų norus. Parinksime Jums tinkantį ir palankų darbo planą. Tada bus pasirašoma bendradarbiavimo su webmodelis.lt agentūra sutartis. Prieš darbo ar po sėkmingos darbo pradžios turėsite išsiimti individualios veiklos vykdymo pažymą.

Kur galiu gauti daugiau informacijos apie šio darbo pobūdį?

Rekomenduojame perskaityti lietuviškai verstus straipsnius kuriuose web modeliai apibūdina šį darbą. Rekomenduojame perskaityti straipsnius Web modelis kuris uždirba 160,000 eurų per metusWeb cam darbas nėra panašus į jokį kitą intymų darbą. Visus web modelių straipsnius galite rasti paspaudę čia.

Kaip modeliai pradeda dirbti?

Pasirašius sutartį, nusprendus darbo pobūdį bet lokalizacija bei išsprendus kitus darbo klausimus web modeliams suteikiami modernūs nešiojami kompiuteriai su web kameromis. Web modeliai supažindinami su darbo subtilybėmis bei pamokomi elgtis su darbo platforma.

Ar reikalinga anglų kalba norint dirbti web modeliu?

Jeigu mokate anglų kalbą tai yra didelis pliusas kadangi žiūrovai bendrauja su web modeliais būtent pranešimais anglų kalba, tačiau ji nėra būtinybė. Webmodelis.lt agentūra suranda palankų darbo planą kiekvienam modeliui pagal jo norus ir sugebėjimus bei galimybes.

Bijau, kad apie mano darbą sužinos mano draugai ar artimieji. Ką galiu padaryti, kad tai neatsitiktų?

Mūsų agentūra garantuoja absoliutų darbuotojų konfidencialumą. Vidinės webmodelis.lt saugos sistemos „Saugumas“ bei DMCA apsaugos pagalba web modelių asmenybės paviešinimas – neįmanomas. Be to web modelių transliacijos nėra transliuojamos ar prieinamos Lietuvoje ar lietuviams. Taip pat yra galimybė būti web modeliu dirbant su veido kauke ar išvis nerodant savo veido, tačiau tai įtakoją web modelio uždarbį.

Ar aš būsiu darbuotoja, ar dirbsiu pati sau?

Webmodelis.lt agentūra darbuotojų neturi. Mes bendradarbiaujame su web modeliais ir tiekeme jiems paslaugas. Visi modeliai dirba patys sau kaip individualios veiklos vykdytojai.

Neturiu galimybės dirbti iš namų ir gyvenu toli nuo webmodelis.lt darbo patalpų, ką galite pasiūlyti?

Galime pasiūlyti apgyvendinimą netoliese agentūros darbo patalpų. Išnuomosime būstą iš agentūros lėšų ir padėsime įsirengti jaukią aplinką kurioje galėsite dirbti bei gyventi.