Skip to main content

LYDERIAI SAVO SRITYJE

web modelių agentūra

Dėka mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo ir patirties su web transliavimo platformomis, užtikriname, kad mūsų modeliai turėtų pranašumą tarp visų kitų transliuojančių modelių.

KODĖL

RINKTIS

MUS

  • Visiškas atvirumas, jokių paslėptų užuominų, jokių bendravimo filtrų. „Sakom taip kaip yra“.
  • Darbo lankstumas, galimybė dirbti tik transliuojant gyvai, tik iš anksto įrašytose medžiagose, nerodant savo veido, dirbant su veido kauke ir daug daugiau pasirinkimų. Daugybe pasirinkimų pasirenkant savo darbo subtilumą.
  • Nepriklausysite nuo nieko – dirbsite patys sau. Webmodelis.lt yra tik kaip pagalbininkas kuris padeda web modelio darbuotojams.
  • Dėka mūsų paslaugų didelis pranašumas tarp kitų web modelio darbuotojų.
  • Pastovus pelno rezultatų gerinimas.
  • Absoliuti tapatybės ir kitos asmeninės informacijos apsauga.
  • Persikraustymo galimybė iš agentūros fondo.
Veiklos sąrašas

Išsamus agentūros paslaugų bei veiklos sąrašas.

1

Socialinės medijos rinkodara

Socialinės žiniasklaidos rinkodara yra didelė šio darbo dalis norint pasiekti didelį pelną, tačiau tik tuo atveju, jei žmogus turi nemažą žinių ir patirties bagažą šioje srityje. Rinkodaros profesionalui reikalingos 1-2 valandos per dieną prie vieno modelio. To dėka išgaunamas didžiulis naujų žiūrovų skaičius kuris duoda didelį pranašumą ir ženkliai įtakoja modelio pelną. Turime daug patirties su IGTV, Twitter, Snapchat, Instagram, Pinterest, Tumblr, Vine, Telegram, Discord, Reddit, Stumbleupon, Flikr, Quora, Switter, Sharesome rinkodara.
2

Web modelių apmokymas

Visus web modelius apmokome elgtis su darbo įranga, supažindiname su darbo eiga. Padedame pirmuose pasirodymuose, duodame patarimų, idėjų atsižvelgę į modelio darbo norus bei galimybes. Dalyvaujame web modelio darbo eigoje, kad užtikrintumėme modelio pasisekimą.
3

Gerbėjų rato valdymas

Gerbėjų rato valdymas priskiriamas atskirai kategorijai, nes į tai įeina daugybę sričių tokių kaip. - Asmeninio tinklapio kūrimas, priežiūra ir išlaikymas. Pokalbis su individualiais gerbėjais ir naujų gerbėjų paieška užmezgant individualius pokalbius. Modelio noro sąrašo kūrimu, kad gerbėjai galėtų dovanoti dovanas internetu. Individualus medžiagos pardavimas už sutartas pinigų sumas.
4

Modelio profilio valdymas

Modelio profilio valdymas yra vienas iš pagrindinių faktorių kuris nulemia modelio gerbėjų, žiūrovų bei pelno augimą. Modelio profilio socialinių vartotojų valdymas, orientuojamas pasiekti maksimaliam gerbėjų skaičiui.
5

Modelio apsauga

Modelio profilio apsauga siekianti apsaugoti modelio realią tapatybę. Vykdoma speciali vidinė saugos protokolo Sistema - „Saugumas“. Daugiau apie šią sistemą skaitykite puslapyje - Saugumas.
6

Darbo įrangos įrengimas

Web modeliams suteikiame naujus darbo nešiojamus kompiuterius, web kamerą, apšvietimo sistemą ir įrengiame darbo aplinką.
7

Perkraustymo pagalba

Tuo atveju jei būsimas web modelis neturi galimybės dirbti namuose ir gyvena toli nuo didžiųjų Lietuvos miestų ar agentūros patalpų galime pasiūlyti perkraustymo pagalbą. Išnuomojame būstą viename iš didžiųjų Lietuvos miestų iš agentūros fondo.
8

Scenarijų rašymas

Modeliai kurie taip pat nori dirbti filmuojantis iš anksto įrašytuose klipuose jiems parašome scenarijus pritaikytus jų filmavimo subtilybėmis.