Skip to main content

„Gyvas“, „Interaktyvus“ ir santykiais grįstas „Webcammingas“ keičia intymumą internete. Webcam modelis „Eevie“ gali uždirbti 400 USD per 45 minutes. Ji transliuoja save gyvai per svetainę „MyFreeCams“. Jos slapyvardis yra EevieLain.

Cate McGehee „thestranger“
2015 m. Birželio 10 dAutorius Cate McGehee. Vertimas “webmodelis.lt” komanda.

Aš webcam modelio Eevie miegamajame stebiu ją dirbančią. Ji vilkėjo trumpą juodą suknelę ir gurkšnoja merlotą iš jos netrūkstančio stiklo vyno taurės kurią atsiuntė vienas iš jos žiūrovų kaip ji sudaužė tikrą taurę filmuodamasi. Ji uždirba beveik $400 USD per 45 minutes.

Modelis Eevie kaip ir daugelis modelių, su kuriais kalbėjau šiam straipsniui, transliuoja save gyvai per svetainę „MyFreeCams“ arba MFC. Paprastai kalbant, modeliai gauna žetonus (kuriuos jie paverčia grynais pinigais), už seksualų bendravimą su žiūrovais gyvai, tačiau jie taip pat gali sukurti pokalbio „temas“ kurios nėra seksualios visiškai. Šio metu Eevie galutinė pokalbių kambaryje tema yra nusiimti suknelę, o žiūrovai siunčia žetonus kalbėdamasi apie vyno gėrimo temą. Nei ji, nei jos žiūrovai atrodo neskuba pasiekti temos pabaigos. Šiuo metu dauguma jos žiūrovų yra tiesiog internetiniai „draugai“ kurie laimingi, kad gali su Eevie tiesiog paplepėti ar girdėti ją kalbančia ir dalintis su ja įvairiomis istorijomis.

Eevie žiūrovams patinka prisiminti kavos stendą.

„Žmonės vis dar ateina į mano kambarį klausdami apie kavos stendą“, – savo Eeivie. „Visi jo pasiilgsta“.

Eevie pradėjo dirbti webcam modelio darbą pasidėjus savo nešiojamąjį kompiuterį bikini barista espresso stende, kuriame ji dirbo, o tai buvo naujovė žmonėms visame pasaulyje. „Žmonės labai greitai pradėjo plūsti į mano webcam pokalbių kambarį“. Jų reakcijos buvo „Eik tu sau!!! Ši mergina viešumoje vilkėdama tik apatinius!“

Nuo to laiko taisyklės pasikeitė. Anksčiau šiais metais Oregono valstybinio universiteto studentė buvo aptikta transliuojanti iš mokyklos bibliotekos, ir dabar MFC neleidžia savo modeliams transliuoti viešai. Tačiau beveik po trejų metų Eevie kambario lankytojai vis dar prašo kavos stendo transliacijų. „Eevie“ stovyklavimo karjeros istorija yra kolektyvinė, abipusės jos ir jos žiūrovų akimirkos, kurios keičiasi su žmonėmis, su kuriais ji yra susijusi.

Vienas žiūrovas, kurį Eevie prisimena su šypsena pamačiusi savo web pokalbių kambaryje, yra „Boggers“ (tai yra jo web pokalbio slapyvardis). „Sveikas, Boggers! Ar tu čia ką tik prisijungei?“ ji sako.

Web pokalbių laukelyje jis atsako: „Aš visą dieną buvau čia, bet Sara žiūrėjo“. Aš paklausiu Eevie, kas yra Sara, ir ji atsako, kad tai Boggerso žmona. Boggers klausia, ar Eevie man papasakojo „jų istoriją“.

Jis paaiškina per privačią žinutę: „Eevie buvo puiki, mums ji patiko nuo pirmo karto, kai matėme ją kaip tikrą žmogų, kuris nėra padirbtas ir visi žetonai ir paramos nėra jai pirmoje vietoje. Mums buvo tai labai malonu, nes mano žmona prieš 13 metų, būdama 23 trejų buvo diagnazuota šoninė amiotrofinė sklerozė (ŠAS), tada ir Laimo liga. Dabar, po 13 metų, ji iš esmės yra paralyžiuota nuo kaklo ir aš rūpinuosi ja visą laiką. Visi mūsų draugai paliko mus, kai ji susirgo, o Eevie buvo tokia miela ir ji yra kaip šeima “Boggers sako, kad Eevie duoda patarimų jiems apie jų paauglę dukrą. Jie turi vienas kito asmeninius telefono numerius ir ji ketina juos aplankyti.

Po kelių minučių iš „Boggers“ gauname „Snapchat“ pranešimą – tai vidutinio amžiaus poros nuotrauka, kurioje moteris yra neįgaliojo vežimėlyje, besišypsanti į kamerą ir su užrašu „sveiki interviu pašnekovai“.

„Yra dar viena pora, su kuria tapome tikrai arti“, – pasakoja Eevie po susitikimo su Boggers ir Sarah. „Jie buvo jaunesnė pora. Tuo metu jie turėjo 2 metų berniuką. Apie metus jie bandė vėl pastoti tačiau jiems niekaip neišėjo. Jie dalyvavo mano webcam transliacijose, kartais kartu, o kartais atskirai “. Kai pora pagaliau pastojo ir gavo lyties patikrinimo rezultatus. Jie pavadino savo mažą mergaitę Eevie Juliet“

Nėra taip beprotiška įsivaizduoti tokį intymumą ir meilumą su savo žiūrovais, kuris per daugelį metų vystėsi tarp tolimų atstumų draugų. Stebina tai, kad šie ryšiai išaugo iš seksualinės darbo formos. Tačiau toks emocinio lygio investavimas yra būtent tas, kas žavi webcam bendravimą – tai nepanašu į jokią kitą pornografijos rūšį. Tai tikra, gyva, interaktyvu ir pagrįsta santykiais. Stovyklos seansas paprastai trunka kelias valandas, o dauguma to laiko praleidžiama kalbantis.

„Net kai ir kiekvieną dieną labai dažnai transliuodavau webcam pasirodymą, norėdama kuo greičiau surinkti pinigų savo persikraustymui į kitą valstiją, aš vis tiek masturbavausi [prieš kamerą] gal tik keturis kartus per mėnesį,“ – pasakojo kitas webcam modelis kurio webcam vardas yra Bambi. „Tai daug mažiau seksualu ir vulgaru, nei žmonės galvoja. Ypač jei esate vidutinių pajamų webcam modelis, tai labiau apie bendruomenę.“ Jei webcam žiūrovus tiesiog domina praleisti gerai naktį grįžus po darbo, tačiau jie neturi antrosios pusės ar su kuo praleisti laiką tai yra puiki galimybė praleisti jį webcam modelių pasirodymuose. Paplepėti, pajuokauti, paklausyti muzikos, išgerti taurę vyno kartu su webcam modeliu ir tiesiog praleisti gerai laiką kaip su draugu ar pažįstamu. – webcam modelio Bambi žodžiai.

„Taip pat jaunesni vaikinai yra žmonės, dirbantys per daug, pavyzdžiui, automobilių mechanikai ir daugybė kitų sunkių darbų darbininkai, kai jie tik grįžta namo ir yra išsekę ir pavargę, nenori išeiti ir nori tik su kažkuo pasikalbėti.“, – tęse Bambi. „Ir taip pat yra visi kiti žiūrovai, kurie yra vedę vyrai ir kurie nėra negauna seksualinio dėmesio.“

Šie demografiniai rodikliai mane nustebino – visi modeliai, su kuriais kalbėjau, pabrėžė, kad dauguma jų nuolatinių atstovų yra nelaimingai vedę vyrai ar darboholikai, o ne vieniši, anti-socialiniai asmenys. Be to, Bambi sako, kad tarp jos žiūrovų tai tai pat yra atskira bendruomenė. Jos žiūrovai atpažįsta vienas kitą jos pokalbių kambariuose, sveikinasi vienas su kitu ir pradeda draugystę. Modeliai tuos žmones, kurie reguliariai lankosi jų pokalbių kambaryje vadina kaip „savo vaikinus“, ir kalba apie juos kaip apie įgulą, ar draugų būrį

Kino režisierius Seanas Dunne’as apklausė dešimtis modelių ir keletą jų gerbėjų dėl neseniai pasirodžiusio jo dokumentinio filmo „Cam Girlz“ , kuris buvo iš dalies nufilmuotas Sietle, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis sakė, kad vienas vaikinas apibūdino savo patirtį kaip žiūrėtojo „mažiau panašų į striptizo klubą ir labiau į barą su karšta barmene, kurią visi nori priversti juoktis ir gerai jaustis“, kuris atrodo gana tikslus. Kitas asmuo modelius apibūdino kaip „terapijos specialistus, kurie kartais tampa nuogi“.

„Manau, kad pagrindinis modelių ir modelių žiūrovų apibūdinimas yra momentinis ryšys“, – rašė režisierius Dunne elektroniniame laiške. „Žmonėms tai yra rekalinga… Webcam modelio darbas yra tarsi meilė iš čiaupo, o bendruomenei augant ir tobulėjant, ji tampa tik naudingesnė ir gausesnė.“

Eevie dirba tik apie 14 valandų per savaitę. Tarp jos nuolatinių žiūrovų yra susituokusi pora, kurie savo dukrą pavadino jos vardu.

Taigi, kokie yra pinigai? Tai labai skiriasi nuo aplinkybių, nors keli modeliai, su kuriais kalbėjau, teigė, kad MFC vidurkis yra 20.00 Eurų per valandą. Į šį 20 eurų „vidurkį“ įeina viršutinių kambarių modeliai, kurie uždirba šešiaženklį skaičių per mėnesį, ir tie, kurie uždirba mažiau nei centą per valandą. Net ir tie modeliai kurie turi vidutiniškai patikimas pajamas už webcammingą, pavyzdžiui, „Bambi“, kartais gali uždirbti šimtus eurų per valandą, o kartais – visai nieko.

(Ypač sunku apskaičiuoti pajamas, kai atsižvelgiama į tai, kaip retai sėkmingos webcam merginos dirba. Pavyzdžiui, „Eevie“ dirba tik apie 14 valandų per savaitę kas yra vos 2 valandos per dieną. (Ji atsisakė tiksliai atskleisti, kiek uždirba, bet tiesiog pasakysiu tai, kad suma yra didesnė nei vidutinės klasės Amerikiečių šeimos pajamos).

Iš to, ką girdėjau, praktiškai kiekviena draugiškos asmenybės moteris sugeba uždirbti reikšmingą pinigų sumą. Tačiau vyrai uždirba labai mažai, todėl jie sudaro tokią mažą webcammingo skiautelę.

„Mano pirmojoje webcam translecijoje aš uždirbau 100 Eurų per vieną valandą“, – rašė Lainey wecbam modelis kuriam parašiau el. Paštu, po to, kai ji buvo pradėjusi šį darbą tik maždaug prieš dvi savaites. „Tai buvo gana įdomi įžanga. Tačiau kitą vakarą, kai aš vėl translaviau, per tą patį laiką uždirbau vos 75 centus“.

Lainey patirtis atrodo gana tipiška (Lainey nėra nei jos tikrasis vardas, nei webcam slapyvardis). Kai naujos webcam merginos pirmą kartą prisijungia prie darbo platformos, joms suteikiama antraštė, kuri jas išskiria kaip naujas merginas, o tai sukuria daug pradinio srauto. Tačiau pradinį srautą yra sunku išlaikyti.

„Bet kurioje svetainėje yra tūkstančiai modelių. Norint sukurti savo nišą, reikia įdėti daug darbo“, – rašė Lainey. „Jūs negalite tiesiog pasirodyti ir galvoti, kad dėl to, kad esat miela, žmonės tiesiog pradės mesti jums pinigus po kojomis. Jie to nepadarys. Tai reikalauja daug savireklamos, nuoseklumo ir parodymų tobulėjimo. Sėkmingiausi modeliai nėra sėkmingi dėl pasisekimo – jie yra intelektualūs verslo žmonės“.

Iš modelio galite nusipirkti vaizdo įrašų, nuotraukų rinkinių, kelnaites. Galite mokėti už tai, kad gautumėte prieigą prie teksto žinučių per „Kik“. Jei nurodysite tam tikrą sumą modeliui, ji įtrauks jus į savo draugų sąrašą ir leis jums siųsti asmenines žinutes. Beveik visi web modeliai turi „Amazon“ norų sąrašus su tokiais daiktais kaip sekso žaislai, bakalėjos gaminiai ir baldai. Ir kartais jų gerbėjai vyrai pasinaudos „Amazon“, norėdami išsiųsti spontaniškas dovanas, pavyzdžiui, „Eevie“ vyno taures.

Aš paklausiau dviejų labai sėkmingų Sietlo modelių, kurie pasirodo slapyvardžiais „Aella“ ir „AwesomeKate“ apie tai, kas pirmiausia juos motyvavo pradėti šį darbą. Aella teigė, kad apie tai buvo girdėjusi iš jos buvusio vaikino, kuris buvo dirbęs šį darbą, ir pasiūlė tai jai. „Aš neturėjau darbo ir miegodavau ant draugo sofos, neturėdama pinigų“, – sakė ji. „Aš daviau sau iššūkį tai pabandyti. Aš tikrai buvau išsigandus primąjį kartą ir buvau labai girta tačiau uždirbau 80 dolerių savo pirmąją naktį. Aš buvau tokia:“ O dieve, keturios valandos, kad uždirbčiau 80 dolerių??? “ Tai buvo daugiau pinigų nei aš kada nors užsidirbau!“.

Kate, kaip ir daugelis modelių, pirmą kartą sužinojo apie finansines web modelio galimybes, pastebėdama vieną iš pop-up langų pornografijos svetainės. „Aš stebėjau, kaip ši mergina įdėjo šią juokingą pinigų sumą, kurią ji norėjo uždirbti. Ir žinote, pasakė savo kambariui:„ Aš norėčiau dabar gauti tūkstantį dolerių, o tada aš padarysiu šou “. Ir aš buvau tokia: „Taip žinoma… Ir kaip ji uždirbs tą tūkstantį dolerių?“ Ir aš tada stebėjau, kaip ji tai padarė per maždaug 20 minučių.

Prieš savo pirmą pasirodymą aš taip pat tapau labai girta, nes žinai, kad privalai nuslopinti įtampą, ir aš uždirbau daugiau pinigų nei kada nors esu mačiusi. Prisimenu tą naktį eidama į parduotuvę apsipirkti maisto… ir aš supratau, kad galiu nusipirkti visko, ko man reikia. Jei norėjau, galėjau nusipirkti visą prekių skyrių ir visas maisto prekes, tą akimirką tai nebuvo svarbu. Tuo momentu supratau tikrai šio darbo nesustosiu dirbus“.

„Joks kitas darbas nėra lyginamas laisvės ir atlyginimo prasme“, – sakė Aella. „Aš niekada nenoriu ir nenorėjau dirbti darbe, kuriame turiu viršininką. Taip pat yra neįtikėtinas jausmas kada pati pasidarai savo sėkmę ir būni savarankiška ir kūrybingą ir turi galimybę kontroliuoti tai ką darai.

Kate yra dainininkė ir gitaristė, o vienas iš jos pasirodymo elementų yra dainos, skirtos savo webcam žiūrovams. Tiesą sakant, ji vieną kartą atsisakė dainavimo karjeros, kad galėtų dirbti web modeliu.

Web modelis Eevie daug laiko praleidžia tiesiog kalbėdama.

„[Kai aš pirmą kartą pradėjau rengti webcam pasirodymus], Buvau per dvi savaites ties išvykimu dirbti į „Disney World“ ir pabandyti darbą būti Disnėjaus princese. Aš buvau jau priimta į šį darbą ir nusipirkusi lėktuvo bilietą. Būtent tai aš ir norėjau daryk nuo to laiko, kai buvau maža, vietoj to aš tiesiog dainuoju tas dainas apsirengusi seksualiai ar nuoga namuose. Ir uždirbu daug daugiau nei minimalų Amerikos atlyginimą. „

Yra amerikiečių web modelio darbo studijų, tačiau labiau paplitusios yra „cam girl web modelių“ rūmai, kuriuose gyvena keli webcam modeliai ir dirba kartu be studijos. Dar visai neseniai Kate ir Aella gyveno name su kitomis dviem merginomis, o keturios iš jų dažnai bendradarbiavo transliacijose, o tai padidina pajamas ir ekspoziciją. Kai Kate aplankė Aella Australijoje ir jos kartu darydavo pasirodymus, Aella apibūdino tai kaip „geriausią dalyką, kuris nutiko mano karjerai“.

Viena garsiausių webcam modelių yra Sophia Locke. Ji įgūrė renginį, pavadintą „Cam Girl Mansion“. „Cam Girl Mansion“ yra kasmetinis renginys, kurio metu webcam modelis Locke pakviečia 20 kitų webcam modelių į išsinuomotą dvarą Las Vegase, kad jie galėtų kartu pagyventi, padirbti, kartu pasilinksminti ir dalyvauti vakarėliuose bei susirinkimuose.

Web modelis Locke teigė, kad organizuoti tokį renginį ją motyvavo, kaip „Aš sužinojau, kad tiek daug webcam modelių niekada nebuvo sutikę kito webcam modelio ar niekada nebuvo suvažiavę ar tiesiog neturėjo žmonių, kurie galėtų atvirai kalbėti apie savo profesiją“, – rašė ji el. -Pašto pranešime.

Kalbėdamasi su modeliais, nenustebau išgirdusi, kad jiems sunku užmegzti ryšius.

„Aš labiau mėgstu internetinius santykiais nei realius“, – man pasakojo Kate.

„Dauguma mano draugų yra internete“, – atviravo Aella. „Dabar realiame gyvenime jaučiuosi keistai. Kai aš vaikštau aplinkui, tai atrodo kaip vaizdo žaidimas.“

„[The Mansion] pirmiausia buvo sumanyta kaip vieta, kur modeliai galėtų ne tik susisiekti su kitais modeliais asmeniniame lygmenyje, – rašė ji, – bet ir todėl, kad jie gyventų vieni su kitais (ir netgi miegotų toje pačioje lovoje su kitais webcam modeliais). buvo tikimasi, kad per tą laiką jie užmegs draugystę ir partnerystes. Ir būtent tai ir nutiko “.

„Dunne“ dokumentinis filmas „Cam Girlz“ buvo vienas iš bendradarbiavimo projektų, sukurtas įgyvendinant „Mansion“ projektą. Iš pradžių nufilmuotame dvare, jame pateikiamos 37 modelių (tarp jų – Kate ir Aella) istorijos ir demonstruojamas orumas, galimybės ir laisvė, atsirandantys kartu su webcam modelio darbu.

Šio straipsnio versija yra spausdinta 2015 m. Gruodžio 18 d Thestranger.com leidimas su antrašte: Web cam darbas nėra panašus į jokį kitą intymų darbą.

Orginalus straipnis anglų kalba

Leave a Reply