Skip to main content

Webcam modelis Lola-Rose Curtis, susidūrusi su nesumokėta nuomos sąskaita, išbandė naują web modelio karjerą ir dabar uždirba iki 150 tūkst. Svarų per metus. Čia ji paaiškina, ką daro už pinigus.

Steve Myall „mirror.co.uk“
2018 m. Rugsėjo 21 d. Autorius Steve Myall. Vertimas “webmodelis.lt” komanda.

Kai Lola-Rose Curtis buvo priversta mesti darbą įdarbiname pasaulyje dėl streso sukelto suskirstymo, ji nedirbo septynis mėnesius.

Sulaukusi nesumokėtos nuomos sąskaitos, 27 metų mergina iš Didžiosios britanijos Vindzoro buvo pasirengusi išbandyti naują karjerą.

Ji atsimino, kad jos draugė dirba „webcam modeliu“ ir sesers paskatinta ji nusprendė išbandyti šią karjerą ir pabandžius ne atsigręžė atgal nuo tol.

Dabar ji jau keletą mėnesių yra webcam modelio darbuotoja ir kasdien uždirba šimtus svarų sterlingų dirbdama vos keletą valandų internetu iš savo namų, kalbėdama su vyrais apie jų seksualines fantazijas ir kartais nusivilkdama drabužius ar naudodama sekso žaislus.

Dirbdama web modeliu darbas jai suteikė pasitikėjimo savo kūnu ir savimi.

Ji sako: „Anksčiau turėjau žemą pasitikėjimą savimi ir savo kūnu, tačiau nuo tada, kai pradėjau web modelio darb1, savivertė pakilo į aukštumas.

„Tai, ką anksčiau mačiau kaip mano netobulumus – myli mano žiūrovai. Manau, kad moterys turėtų turėti teisę elgtis būtent taip, kaip jos nori savo kūnu, nebijodamos kritikos.

„Mano darbas yra šiek tiek panašus į terapeuto, nors ir seksualinės fantazijos yra didelė darbo dalis, tačiau aš taip pat galiu praleisti valandas tiesiog aptardama savo ar mano žiūrovų dieną.“

Lola skyrė laiko atsakyti į kai kuriuos „pagrindinius“ klausimus apie savo, kaip webcam modelio gyvenimą.

Ką webcam modelis daro darbo metu?

Webcam modelis bus matoma internetinėje webcammingo platformoje ir ji bus matoma žiūrovams per internetinę kamerą, taip pat toje platformoje bus asmeninis pokalbių kambarys kuriame yra galimybė bendrauti tekstu ir garsu.

Su web modeliu galėsite kalbėtis žinutėmis grupės žiūrovų sesijoje arba galite eiti į privatų kambarį, kuriame jūs ir modelis būsite vieni.

Už pokalbį būsite apmokestinti už minutę – kalbėjimas privačiai kainuoja daugiau.

Aš prašau 3-ų eurų per minutę, kad žiūrovai galėtų kalbėtis su manimi grupėje, kur vyrai ar moterys gali pamatyti mane visiškai apsirengusią (na, truputį šiek tiek provokuojančiai apsirengusią, bet be nuogybių). Privačiam pokalbiui prašau 5 eurų per minutę.

Webcam modelis yra tam, kad galėtumėte pasikalbėti apie tai ką norite… ar tai būtų apie jūsų dieną darbe, ar apie jūsų savaitgalio planus, ar apie jūsų giliausias fantazijas.

Webcam modelis taip pat turi savo profilį, kuris jums duos suprasti apie web modelį. Iš profilio galite įvertinti, kokią patirtį turėsite šnekučiuojantis su modeliu.

Ji kalba privačiuose interneto kambariuose, kuriuose mokamos didelės sumos.
Ji visur eina pėsčiomis, kad išlaikytų formą.

Ar tai tik pokalbis, ar yra fizinis elementas? Ar jūs liekate visiškai apsirengusi?

Privačiai aš nusivelku drabužius arba galiu būti apsirengusi prašoma apranga… Odinė apranga yra populiariausia ir dažniausiai reikalaujama apranga žiūrovų kurie mėgsta būti dominuojami ar pažeminti.

Prie dominavimo ar žeminimo turėjau priprasti, nes esu labai malonus žmogus. Būti specialiai nemandagi, nes žiūrovui tai patinka – sunki užduotis.

Aš turiu kelis drabužius ir žaislus, kuriuos naudoju privačių pasirodymų metu. Žiūrovas paprastai praleidžia valandą privačiuose pokalbiuose, o mes kalbamės apie visus dalykus, kuriuos jie norėtų nuveikti.

Aš paprastai jų klausausi ir tada, šiurkščiai tariant, vaidinu tai, ką jie liepia man daryti.

Ar yra kokių nors ekstremalių elgesio būdų, kuriuos matėte?

Kalbėjausi su vyrais, kurie mano, kad yra normalu būti labai reikliams, grubiems ir, galbūt, kai kurie sakytų, agresyviems pokalbyje.

Tokiems žiūrovams mandagiai pasakau, kad netoleruosiu tokio bendravimo, ir išmetu juos iš savo pokalbių kambario, kad jie negalėtų grįžti į mano pasirodymus.

Manau, kad tokie žiūrovai mano, kad jie mums yra reikalingi… Yra daugybę garbingų vaikinų ir merginų norinčių žiūrėti pasirodymus ir dalyvauti pokalbiuose. Mes webcam modeliai, galime būti labai išrankios su kuo bendrauti ir turime būti labai stiprūs šiame darbe. Neprivalome daryti nieko, dėl ko jaustumėme nepatogumą. Esame pačios sau viršininkės.

Kaip skamba tavo įprasta diena?

Įprasta mano diena skamba taip. Prisijungiu 9-10 val., atnaujinu savo profilį, išlaikydama jo aktualumą ir įsitikinu, kad jis bus matomas pirmame svetainės kurioje dirbu puslapyje.

Esu atlikėja, mano darbas suteikti jausmingą virtualią patirtį savo žiūrovams. Noriu, kad žmogus susietų su manimi ir pasijaustų tarsi esame tame pačiame kambaryje.

Dieną praleisiu prisijungusi ir atsakinėdama į įvairių žmonių klausimus, ir įvairius norus, skambučius.

Paprastai atsijungiu, kai pasiekiu savo dienos tikslą (tarp 900-1200 eurų) apie 16 val., po darbo tęsdama savo dieną.

Man patinka išlaikyti savo alter ego nuo realaus gyvenimo.

Ji neryški, seksuali ir gundanti, o aš – putli, atsipalaidavusi ir mėgaujuosi slampinėdama ant sofos, žiūrėdama į rūbų dėžutes.

Vienas iš jos pastovių žiūrovų yra garsus regbio žaidėjas.

Kaip jūs pradėjote būti webcam modeliu?

Pirmą kartą su web modelio darbu buvau supažindinta, kai aš su drauge užklydome į vyresnio amžiaus draugės socialinę žiniasklaidą, kuri atvirai skelbė, kad dirba šį darbą. Niekada nesvajojau, kad turėsiu drąsos tai pradėti pati.

Tačiau po darbo suskirstymo ir man diagnozuotą sunkią depresiją ir nerimą, o tai reiškė, kad turiu palikti darbą, pagalvojau: „Ką ši mergina turi prarasti“.

Aš buvau nedirbus septynis mėnesius, todėl reikėjo susimokėti nuomą, tačiau neturėjau iš ko. Radau platformą kurioje galėjau pradėti savo web modelio karjerą ir per 24 valandas mano webcam modelio profilis buvo gyvas.

Kuo užsiimėte anksčiau?

Dirbau sveikatos priežiūros srityje 10 metų, o paskutinis mano darbas buvo įdarbinimo koordinatorius.

Kiek jūs uždirbate?

Pirmąją dieną aš uždirbau 1900 eurų. Įprastai sėkmingą dieną galiu uždirbti 900 eurų per maždaug 4 valandas. Siekiu per metus uždirbti apie 170 tūkstančių eurų.

Ar visada dirbate tik vėlai vakare?

Ne, iš tikrųjų neseniai pradėjau dirbti nuo 9 iki 5. Galbūt šis grafikas įsitvirtino manyje nuo mano darbo biure metų!

Jei planuoju kitus užsiėmimus dieną, dirbsiu grįžus namo vakare. Paprastai ryte būna labai didelis žiūrovų srautas.

Dauguma vaikinų su kuriais kalbu darbo metu, dirba iš namų, yra universiteto studentai ar gyvena skirtingose laiko juostose.

Turiu keletą nuolatinių žiūrovų, kurie „dirba“ kartu su manimi iš savo biuro.

Vienas žiūrovas sako, kad paliks savo žmoną dėl jos.

Ką jūsų draugai ir artimieji mano apie jūsų darbą?

Mano draugai apie mano darbą mano, kad tai yra unikalu ir kažkas naujo. Jie nuoširdžiai domisi mano darbo diena.

Mano šeima mane visiškai palaiko, iš tikrųjų sesuo paskatino mane pradėti web modelio darbą, nes ji manė, kad man tai puiku pavyks.

Kaip šis darbas įtakoja jūsų santykius?

Šiuo metu esu vieniša. Tačiau paskutinis vaikinas, su kuriuo draugavau, žinojo apie mano darbą.

Jis sakė, kad jam mano darbo pobūdis yra priimtinas, bet mes išsiskyrėme netrukus po to, kai aš jam tai pasakiau.

Aš tikiu, kad jis turėjo su tuo problemų. Mes turėjome linksmus santykius, kol jis dar nežinojo apie tai.

Ką jums leido pasiekti ir padaryti tokia suma uždirbtų pinigų?

Uždirbimo galia yra neribota.

Kalėdas praleidau Niujorko „Waldorf Astoria“ viešbutyje, Manhatane ir galiu atostogauti, kai man patinka.

Dabar sumokėjau savo nuomos mokestį iš anksto kitiems metams, taip pat taupau pinigus nusipirkti savo būstui.

Man taip pat patinka kelionės į Londoną, kad galėčiau įsigyti ir dizainerių drabužių.

Lola per privačius pokalbius nusirengia.

Kaip jūs palaikote gerą formą ir atrodote gerai?

Dėl savo kūno apimčių ir figūros išlinkimų, man sekasi web modelio darbe. Anksčiau jaučiau blogai, kad nesu 8 dydžio, todėl visą gyvenimą laikiausi dietų… Dabar uždirbu pinigus būdama 12-14 dydžio, o žiūrovai dėl mano figūros alpsta.

Tai leido man priimti save tokia kokia esu, bet aš vistiek stengiuosi valgyt sveikai ir visur vaikščioti pėsčiomis.

Kokių gerbėjų turite ir kokių klausimų iš jų sulaukiate?

Aš kalbuosi su daugybe skirtingų žmonių.

Reguliariai kalbuosi su garsiu regbio žaidėju, verslininkais, itin patraukliais jaunais vaikinais ir vyresnėmis moterimis, kurios yra linkusios į dominavimą.

Dažniausiai manęs klausia, ar eisiu į pasimatymą su žmogumi, su kuriuo kalbu.

Aš tai griežtai laikau kaip darbu reikalu.

Aš turėjau du vyrus kurie pasakė man, kad jie mane myli – įdomu, kad jie abu buvo vedę.

Lola uždirbo 1900 eurų pirmoje darbo dienoje.

Ar turite kokių nors „griežtų taisyklių“ kaip kalbama apie privatų pokalbį? Ar teko nutraukti privatų pokalbį ar pasirodymą?

Yra standartinės taisyklės – nekalbama apie nepilnamečius, išprievartavimą ar gyvūnus.

Turiu vieną vaikiną kuris sakė, kad jam patinka vaidinti ir paprašė vaidinti – būti „jaunesne“, tačiau nenurodė, kiek jaunesne.

Iš šio žiūrovo negavau jokios geros nuotaikos, todėl nutraukiau pokalbį. Dabar žiūrėdama atgal galbūt galėjau paklausinėti daugiau.

Jei jis yra 50-ies, jaunesnis gali būti 20 ir daugiau. Vaidmenų žaidime kalbėjausi su vaikinu, kuris buvo labai agresyvus moterims ir norėjo pakalbėti apie smurtinius veiksmus, kuriuos jis man padarys. Vėl nutraukiau pokalbį.

Ar kada nors buvote atpažinta viešumoje? Ar privalote būti atsargi dėl jūsų pateikiamos asmeninės informacijos?

Mane kartą atpažino! Surrey restorane už baro dirbęs vaikinas bandė išsiaiškinti, iš kur mane pažįsta. Jis ryškiai nuraudo ir mes abu supratome, bet nieko daugiau apie tai nekalbėjome.

Ką šis darbas jus išmoke apie vaikinus?

Manau, kad vyrai, su kuriais kalbu, ateina pas mane, nes jie arba trokšta artumo, arba trokšta asmeniškesnės seksualinės patirties nei, tarkime, iš pornografijos.

Aš tikrai kalbu su daug vedusių vyrų ir gerbiu, kad jie neapgaudinėja savo žmonų.

Aš taip pat kalbu su daugeliu vedusių vyrų, kurie atkakliai bando susitikti su manimi, mano nuolatinis žiūrovas iš paminėjo „meilę“ ir palieka savo žmoną, mes kalbame apie penkias valandas ir jam atsirado jausmai.

Tai mane atbaido nuo realių santykių. Manau, kad mes visi turime norų, kuriuos turime patenkinti, man viskas tinka, jei nuo to niekas nenukenčia.

Ar šis darbas suteikė kitų galimybių?

Aš buvau pakviesta į labai išskirtines vietas, dėka mano darbo, ir manęs prašė daugiau nebedirbti šio darbo.

Buvo vienas atvėjis kada 78 metų vyras siuntė man el. Laišką, norėdamas paklausti ar jis galėtų man sumokėti 3500 eurų per savaitę, jei aš prisijungčiau prie jo vakarieniauti du kartus per savaitę jo dideliuose namuose.

Aš atsisakiau pasiūlymo ir tai laikau griežtai tik webcam darbu.

Ar turite kitų web modelių draugų?

Tikrai taip. Mano webcam platforma yra nuostabi vyrų ir moterų grupė. Mes visi palaikome gerus ryšius „WhatsApp“ grupėje.

Šį spalį su viena iš merginų planuojame praleisti gerą laiką atastogaujant saulėtoje saloje.

Lola taupo savo nuosavam namui.

Kur toliau eina ši pramonė?

„Snapchat“ ir „Instagram“ (skirtukas tik gerbėjams) yra itin populiarūs.

Aš naudoju „Twitter“, kad reklamuočiau save. Dauguma merginų naudoja „premium snap“, kad už momentinį mėnesinį mokestį fanai galėtų sekti jūsų nuotraukas kuriomis dalinatės.

Kiek laiko planuojate dirbti šį darbą?

Negaliu savęs matyti dirbančios ką nors kitą. Kai pradedi, tai tampa labai įdomu. Ne tik pinigai, bet ir pasitikėjimas kurį įgauni dirbant šį darbą.

Šio straipsnio versija yra spausdinta 2018 m. Rugsėjo 21 d mirror.co.uk leidimas su antrašte: Web modelis kuris uždirba 160,000 eurų per metus atskleidžia kaip yra kitoje ekrano pusėje

Orginalus straipnis anglų kalba

Leave a Reply